درباره ما

مجموعه فنی مهندسی پاد الکترونیک از سال 1385 در زمینه سیستم های حفاظتی شروع به فعالیت نموده و در سال 1390 با تولید یک تلفن کننده سیم کارتی به عرصه تولید ورود نمود. با گذشت زمان و عبور از سختی ها و موانع و مشکلاتی که یک تولیدکننده با آن مواجه است در مسیر رشد و توسعه حرکت کرده و در حال حاضر تولیدکننده تجهیزات اعلام سرقت اماکن با نام تجاری مستر (master security) می باشد.

با توجه به شرایط سخت اقتصادی و سیاسی و تحریم ها تولیدکنندگان با بحران زنجیره تامین قطعات روبرو هستند، در این شرایط بعضی از واردکنندگان قطعات الکترونیک به علت نداشتن دانش کافی و یا منافع شخصی به دنبال قطعات با کیفیت و دارای استاندارد نبوده و این موضوع باعث ازدیاد قطعات الکترونیک بی کیفیت و تقلبی در بازار ایران می باشد.

از این سو برند مستر به دنبال قطعات با کیفیت از داخل و خارج از کشور بوده و این یکی از ارزش هایی است که مجموعه پادالکترونیک برای مخاطبان و مشتریان خود در نظر داشته و همواره سعی بر این دارد نیاز مشتری چه از لحاظ کیفیت در عملکرد دستگاه و چه از نظر قیمت گذاری بهینه محصول لحاظ شود.

محصولات ما

زندگی در آرامش

از مهمترین اهداف مجموعه پادالکترونیک محافظت عزیزان و دارایی شما در برابر سرقت، آتش سوزی و ایجاد آرامش و آسودگی خاطر شماست. بسیاری از سارقین، خانه ای را که سیستم امنیتی در آن وجود ندارد مورد هدف قرار می دهند. 

با نصب سیستم های امنیتی مستر می توانید در طول روز آرامش خاطر داشته باشید، زیرا می دانید خانه شما در هر جایی که باشید چه در خارج از خانه ، محل کار یا مسافرت و چه در هنگام خواب محافظت می شود. 

شما می توانید با استفاده از نرم افزار مستر از هر جایی سیستم خود را چک کنید و در صورت بروز خطر سیستم امنیتی با شما تماس می گیرد. دسترسی از راه دور می تواند به خصوص برای افرادی که زمان زیادی را خارج از خانه سپری می کنند، اطمینان بخش باشد.

صفحه فرم درخواست گرفتن سرویس اجرایی